Prostory

Nabízíme inspirativní nekonvenční prostory v srdci Prahy

Zázemí a profesionální servis včetně cateringu pro vaše akce a projekty.

K pronájmu nabízíme působivý konferenční sál s kapacitou přes 100 osob a řadou možností rozložení. Dále dvě plně vybavené seminární místnosti, které lze využít dohromady či odděleně. Využít můžete také malebný dvůr pro venkovní akce, ateliér pro výstavy nebo semináře a gotický sklípek ze 14. století pro večírky a degustace vín.


Konferenční sál s betonovými sloupy a kruhovým stropním oknem, který byste v přízemí malostranského dvora nečekali, nabízí neobyčejnou atmosféru pro nejrůznější typy akcí.

Prostor lze zařídit jako konferenční sál s pódiem a ozvučením, jako kavárnu pro besedy a koncerty nebo se sezením mezi sloupy pro menší schůzku, jednání, snídani či brunch. V levé části místnosti se nachází i kuchyňský kout.

SLOUPOVÝ SÁL
až 120 osob
3 500 Kč/hod. + DPH, 137 m2 , bezbariérový vstup, WIFI

židle, stoly,
pódium 2x4m,
prezentační i ozvučovací technika, reflektory, WC

Krásná místnost s atypickým stropem a přímým vstupem ze dvora, jejíž jednoduché vybavení umožňuje účastníkům nerušené soustředění na vaši akci.

Je ideální pro menší semináře, výstavy, prezentace nebo podávání cateringu k větším akcím ve Sloupovém sále.

ATELIÉR
až 30 osob
1 450 Kč/hod. + DPH, 60 m2 , bezbariérový vstup, WIFI

závěsný systém, židle, stoly,
prezentační technika

Dvě propojené místnosti, které však mají samostatné vchody ze dvora a lze je pronajmout odděleně. Větší z místností je vhodná pro workshopy, semináře, prezentace, tiskovky.

Menší místnost disponuje kuchyňkou a barovým pultem a je ideálním místem pro uvítání hostů, komorní jednání či coffee break.

SEMINÁRNÍ PROSTORY
až 40 osob
1 900 Kč/hod. + DPH, 35 m2 + 45 m2 , WIFI

dvě místnosti, barový pult, židle, křesílka, stoly,
prezentační technika, WC

Atmosféra malostranského dvorku nabízí příležitost pro neformální venkovní akce, koncerty, představení, grilování či aperitivo. Anebo pro letní catering a networking.

DVOREK
až 50 osob 850 Kč/hod. + DPH, bezbariérový vstup, WIFI

kavárenské stolky, židle, lavička,
polštáře,
kovové ohniště,
lucerny


Přiměřeně syrovou a tajemnou atmosféru gotického sklepa oceníte, jestliže hledáte “jiný prostor” pro večírek, oslavu narozenin, ochutnávku vín či únikovou hru.

GOTICKÝ SKLEP
až 50 osob
1 400 Kč/hod. + DPH, 80 m2

svíčky, židle, stolky, prezentační technika

Činnost S7 zastřešuje společnost
Embassy of Sustainable Thinking s.r.o.

Proto je naším heslem udržitelnost v různých oblastech lidského konání: od ochrany přírody, přes podnikání, politické dění a společenské problémy, až po seberozvoj a zdravý životní styl.