Kalendář akcí

Co pro Vás chystáme a co už se u nás konalo?

Přijďte se podívat na krásné prostory Sněmovní 7, které pro Vás budou otevřené každé pondělí.
Při prohlídce prostor si můžete vychutnat dobrou kávu či víno, prohlédnout si výstavu fotografií a nebo si jen užít příjemné a inspirativní prostředí Malé Strany pro svou práci.

Open OFFICE S7

Každé pondělí
10:00 – 18:00

Srdečně Vás zveme na vánoční blešák ve Sněmovní 7, stejně jako u říjnového blešáku veškeré knihy, oblečení, věci do domácnosti nebo rostliny budou pouze za 20 Kč, tak jim přijďte dát nový život!
Novinkou budou VÁNOČNÍ DÍLNIČKY, kde se budou tvořit vánoční dekorace nebo menší vánoční dárečky.
Dílničky jsou za 50 Kč jinak VSTUPNÉ ZDARMA a nezapomeňte si hotovost a dostatek dvacetikorun!
Také nebude chybět příjemná vánoční atmosféra a bude možné si koupit i menší občerstvení

Vánoční blešák
pátek 9. prosince
18:00 – 21:00

Zveme Vás na workshop o efektivním vytváření a zavádění technologických inovací nejen v oblasti zdravotnictví! Projdeme základy desítkami let a tisíci produktů ověřené metodiky human centred design, kterou by měl mít ve své výbavě každý inovátor, manažer a tvůrce produktů a služeb. Na workshopu ukážeme, jak HCD začít ve své práci používat a odstraňovat pasti a pastičky z cesty za úspěšným produktem či službou.

Vstupné 150 Kč, v ceně welcome drink (prosecco nebo káva)🥂

Bližší informace o obsahu přednášek v diskusi události.

Vstupné 100 Kč – lze zakoupit na místě (hotově, aplikací trisbee) nebo přes goout.cz, v ceně welcome drink formou prosecca nebo kávy

Pandemie, válka, ekonomická krize, …svět se rychle mění a jak se říká, štěstí přeje připraveným! Své zkušenosti a know-how budou sdílet Martin Marek z logistické společnosti iDODO a Lucie Bártová, zakladatelka restaurace Teplá Kačka. Budeme debatovat o krizovém řízení, hledat příležitosti, vyměňovat zkušenosti a (nejen) podnikatelské tipy a triky!
Vstupné 200 Kč, v ceně welcome drink! Kapacita omezena.

Původní termín 29.11. zrušen ze zdravotních důvodů, akci přesouváme na leden.

Přijďte k nám rozvíjet Vaši kreativitu a vybočit ze stereotypů s Michaelou Bartoňovou – namalujte si pro sebe nebo pro Vaše blízké obraz! V ceně 2600 Kč máte i potřebné vybavení a malé občerstvení, vhodné pro dospělé a dospívající od 15 let. Budeme malovat akrylovými barvami na plátno formátu 50×50 cm. Kapacita omezena, doporučujeme zakoupit vstupenky co nejdříve.

Původní termín 3.12. zrušen z provozních důvodů, akci přesouváme na leden.

Proběhlé akce

Hřejivý svařák a jiné dobroty, a k tomu příjemní lidé na vás čekají 1. prosince ve Sněmovní 7! Naši tradiční adventní akci pro všechny přátele a podporovatele S7 letos obohatí obrazy a plastiky Davida Edera a hrát nám bude DJ Mardoša. 

Vstupné je 150 Kč a první svařák je na nás!

Moc se těšíme!

Adventní SVAŘÁK ve Sněmovní 7
čtvrtek 1. prosince
18:00 – 22:00

Srdečně Vás zveme na říjnový blešák za dvacku ve Sněmovní 7 a jak už název napovídá, veškeré knihy, oblečení, věci do domácnosti nebo rostliny budou pouze za 20 Kč, tak jim přijďte dát nový život! Vstupné je zdarma a nezapomeňte si hotovost a dostatek dvacetikorun!
Také nebude chybět příjemná atmosféra a bude možné si koupit i menší občerstvení.
Tak se na Vás těšíme ve čtvrtek 6. října od 17:00.

Blešák S7 – vše za dvacku

čtvrtek 6. října
17:00 – 20:00

Srdečně Vás zveme na již třetí swapovku – výměnu knih! Máte doma knihovnu plnou knih, které už nebudete číst a chcete místo nich získat nové knižní úlovky do sbírky? Přijďte na náš knižní SWAP a vyměňte své knihy za jiné.Knihy určené ke swapování by měli být v dobrém stavu! Prostě takové, které byste si na oplátku chtěli odnést. VSTUPNÉ 50 Kč s knihou, 100 Kč bez knihy

Swapovka 3 – výměna knih

15. září 2022
17:00 – 20:00

Druhý podzimní festival vína ve Sněmovní 7 budeme opět pořádat v magickém gotickém sklepení, Sloupovém sále a Ateliéru, vstupné 300 Kč (zahrnuje ochutnávku jednoho druhu vína od všech vinařů a vermouthu, občerstvení) Program festivalu:
ochutnávka vín – Čaganof, Šterberg, Veverka, ochutnávka vermouthu Landcraft
výstava fotografií, živá hudba, občerstvení

Mini vinný festival, vol. 2

7. září 2022
17:00 – 22:00

Zklidnění mysli, protažení, zpevnění. Pondělní jóga s Marií Korseltovou v krásném prostředí Sloupového sálu. Podložky budou k zapůjčení zdarma.

Vstupenky lze zakoupit přes boom nebo na místě, 100 Kč.

Jóga s Marií

5. září 2022
18:00-19:00

V magickém gotickém sklípku Vás během čtvrtečního večera přivede k smíchu etablovaný stand up komik Petr Soukup a básnířka Lenka Líšková.

Vstupenky lze zakoupit přes goout.cz nebo na místě, 150 Kč.

STAND UP POETRY ve Sněmovní 7

25. srpna 2022
19:30-22:00

Sněmovní 7 žije i v létě, proto bychom Vás rádi pozvali na srpnový koncert s živou hudbou, občerstvením a příjemnou atmosférou!

Účinkující:
Lucie Elšíková 18:30
Apostrofa 19:30

Vstupenky lze zakoupit přes goout.cz nebo v hotovosti na místě, 150 Kč.

Srdečně Vás zveme na druhou swapovku ve Sněmovní 7, která se nese v duchu výměny oblečení!

Daruj, vyměň, doplň svůj šatník. I swapem můžete šetřit naší planetu a vyměnit již vámi nepotřebné oblečení za nové kousky do vaší skříně.

Swapovka 2 – výměna oblečení

23. června 2022
17:00 – 20:00

Srdečně Vás zveme na první ročník malého festivalu vína ve Sněmovní 7.

Těšit se můžete na degustaci vín od vybraných vinařů jako je KOSÍK, Milovíno, RoseFrance, Salabka nebo Veverka.

Celý chuťový zážitek jistě umocní prostředí magického gotického sklepení, Sloupového sálu a ostatních unikátních prostor ve Sněmovní 7.

Mini vinný festival ve Sněmovní 7

16. června 2022
17:00 – 22:00

Swapem pokojovek můžete přispět k eliminaci dopadů na životní prostředí, které by její cesta od pěstování do květinářství nebo velkého obchodního řetězce obnášela. Rostliny, pokojovky, semínka, řízky, odnože, kaktusy nebo sazeničky, které si mezi sebou lidé vyměňují prostřednictvím green swapů, patří mezi ty nejekologičtější.

Přijďte si udělat radost novými pokojovkami!

Swapovka 1 – výměna pokojovek

21. května 2022
14:00 – 17:00